Wielkie testowanie pod Wawelem, Małecki w Pogoni?

5 lat temu
Testowany Suswam oraz Patryk Małecki | Fot. Wisła Kraków

Wisła Kraków, wraz ze zbliżającym się końcem roku, staje się coraz bardziej aktywna na rynku transferowym. Wisła testuje kolejnych graczy, zaś Patryk Małecki jest bliski wylotu z klubu.

Najprawdopodobniej w najbliższych dniach kontrakt z Wisłą podpisze 18-letni chorwacki napastnik Danijel Klarić. Do tej pory zawodnik występował w klubach młodzieżowych w Austrii. W Krakowie przebywa od dwóch tygodni i zdołał zaprezentować swoje umiejętności w meczu spraringowym zespołu rezerw z Garbarnią Kraków, gdzie już w 15 sekundzie spotkania wpisał się na listę strzelców. 

Dodatkowo, trener Smuda ma w najbliższym czasie kontaktować się z właścicielem Wisły, Bogusławem Cupiałem, w sprawie pozyskania pod Wawel Argentyńczyka  Diego Ariela Manicero. Zawodnikowi peruwiańskiego Leon de Huanuco w grudniu kończy się kontrakt, dzięki czemu środkowy pomocnik mógłby trafić do Polski na zasadzie wolnego transferu.

We wtorek informowaliśmy o dwójce bramkarzy, którzy rozpoczęli testy w Wiśle. Dołączył do nich dwukrotny reprezentant Nigerii, 22-letni Peter Terna Suswam. Obrońca ma kłopoty z regularną grą w portugalskiej Vitorii Setubal, więc jego transfer jest wielce prawdopodobny.

Spekuluje się również, że Wisłę opuści Patryk Małecki. Zawodnik, któremu kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku, notuje duży "zjazd" formy i miewa ogromne problemy z regularnymi występami w Wiśle. "Mały" może opuścić Reymonta już w styczniu. Zainteresowanie skrzydłowym "Białej Gwiazdy" wyraża ponoć szczecińska Pogoń. Najprawdobodobnie Małecki otrzymał już wstępną propozycję kontraktu ze Szczecina, a będzie mógł ją parafować nawet pod koniec obecnego roku. ŹRÓDŁO
Wisła Kraków | Wislakrakow.com
TAGI: Wisła Kraków Polska Patryk Małecki T-Mobile Ekstraklasa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0133 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.