Sklep.transfery.info: Co na Święta?

5 lat temu

Już tylko kilkanaście dni do Świąt. Postanowiliśmy przygotować listę ewentualnych prezentów, pośród gier i książek dostępnych w naszym sklepie.

Przede wszystkim warto przypomnieć, że jesienią premierę miały nowe wersje trzech najpopularniejszych piłkarskich gier: FIFA, PES oraz Football Manager. Produkty EA Sports i Sports Interactive doczekały się recenzji na łamach Transfery.info, do których lektury oczywiście zachęcamy.
 
 
Miłośnikom bardziej tradycyjnych form spędzania wolnego czasu chcielibyśmy polecić kilka książęk. 2013 rok obfitował w dobre pozycje wydawnicze w języku polskim, tak dotyczące piłki rodzimej, jak i zagranicznej. Z pierwszej kategorii radzimy bliżej przyjrzeć się zwłaszcza "Wielkiemu Widzewowi" Marka Wawrzynowskiego i "Szamo" Grzegorza Szamotulskiego i Krzysztofa Stanowskiego, natomiast z drugiej "Straszliwie samemu" Raymonda Domenecha oraz "Drobnej różnicy" Philippa Lahma. Poza tym, jeśli ktoś jeszcze nie miał przyjemności lektury, bardzo polecamy m.in. takie tytuły jak: "Ja, Ibra" Zlatana Ibrahimovicia czy "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" Paula Mersona. Oczywiście to tylko kilka propozycji z szerszej oferty dostępnej tutaj: http://sklep.transfery.info/6-ksiazki
 
UWAGA! Darmowa przesyłka od kwoty zamówienia 50 złotych.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Sklep Sklep.transfery.info
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.4862 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.