Oficjalnie: Intel nowym sponsorem Barcelony

3 lata temu
FC Barcelona i Intel ogłaszają współpracę | Fot. FC Barcelona

FC Barcelona zyskała nowego sponsora. Partnerem technologicznym katalońskiego klubu została firma Intel, a jej logo znajdzie się na...wewnętrznej stronie koszulek.

O podpisaniu umowy pomiędzy Barceloną a Intelem, poinformowała oficjalna strona katalońskiego klubu. Odbyła się również konferencja prasowa, podczas której pokazano koszulki z logiem nowego partnera. Zgodnie z hasłem reklamowym "Intel inside", logotyp firmy komputerowej znajdzie się po wewnętrznej stronie koszulek.

- Jestem przekonany, że współpraca, którą zaczynamy dzisiaj, będzie bardzo ważna - mówi prezydent FC Barcelona, Sandro Rosell - To nie jest tylko finansowa umowa sponsorska, gdyż dzięki niej staniemy się najbardziej rozwiniętym technologicznie klubem na świecie - zakończył Rosell.

W podobnym tonie wypowiada się Deborah Conrad, szefowa marketingu w Intelu: - Technologia, którą wstawimy i programy, nad którymi będziemy pracować razem, mają podnieść Barcelonę do poziomu najbardziej rozwiniętego technologicznie klubu na całym świecie.

Intel, zgodnie z umową, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, pomoże kadetom La Masii rozwijać ich umiejętności. Sztab szkoleniowy i piłkarze Barcelony również zyskają, gdyż urządzenia Intela poprawią dokładność analiz, które mają przyczynić się do ustalenia odpowiedniego treningu i polepszenia wydajności.

Na umowie zyskają również fani katalońskiego klubu, dzięki ulepszeniu technologii na Camp Nou. Dodatkowo, przez najbliższych pięć spotkań, Intel przekaże pięć laptopów najnowszej generacji Fundacji FC Barcelona, które później zostaną przekazane różnym projektom i instytucjom, współpracującym z fundacją.

Przypomnijmy, iż głównym sponsorem Barcelony jest Qatar Airways. Na mocy tej umowy, w ciągu trzech lat, klub otrzyma 100 milionów euro.

ŹRÓDŁO
FC Barcelona
TAGI: FC Barcelona Hiszpania Oficjalnie Sponsoring
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.