Puyol myśli o końcu kariery

5 lat temu
Co dalej z Puyolem?

Carles Puyol poważnie rozważa zakończenie kariery, informuje "Mundo Deportivo".

35-letni kapitan Barcelony niedawno wrócił po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją i nie jest zadowolony ze swojej formy fizycznej. Jego prawe kolano nie sprawuje się tak dobrze, jakby tego oczekiwał.
 
W związku z tym reprezentant Hiszpanii zastanawia się, czy nie podjąć decyzji o odejściu z Barcelony lub zakończeniu kariery piłkarskiej po bieżącym sezonie. Już wcześniej Puyol wielokrotnie deklarował, że nie ma zamiaru na siłę przedłużać przygody ze sportem i samemu zadecyduje o momencie pożegnania.
 
"Mundo Deportivo" dodaje także, że Puyol ma wziąć pod uwagę przeprowadzkę do Kataru lub Stanów Zjednoczonych, chociaż wydaje się to mało realne ze względu na majowe deklaracje (więcej: http://www.transfery.info/57948,puyol-chce-grac-tylko-dla-bary).
 
Puyol rozegrał w tym sezonie zaledwie pięć meczów: z Osasuną, Celtą Betisem, Ajaksem i Cartageną.
 
Kluczowe dla decyzji Puyola mają być następne miesiące. Jeśli nie nastąpi znacząca poprawa, to doświadczony zawodnik będzie musiał zrezygnować z pomysłu gry do czterdziestki. Aktualna umowa wiąże go z Barceloną do 2016 roku.


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Carles Puyol FC Barcelona Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0067 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 467
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.