Oficjalnie: Howson przedłużył kontrakt z Norwich

5 lat temu
Jonny Howson | Fot. canaries.co.uk

Pomocnik Jonny Howson podpisał nową długoterminową umowę z "Kanarkami".

25-latek przedłużył swój kontrakt o 4,5 roku, co oznacza, że będzie związany z klubem aż do 2018 roku. Howson dołączył do Norwich w styczniu 2012 roku i do tej pory wystąpił w 60 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach w barwach "Kanarków" zdobywając przy tym pięć bramek. W obecnym sezonie Anglik prezentuje dobrą formę, czego dowodem jest to, że jako jedyny zawodnik z pola wystąpił w każdym ze spotkań Premier League w drużynie Paula Lamberta oraz strzelił dwa gole.

Oto, co powiedział sam zawodnik po podpisaniu nowej umowy:
- Jestem bardzo zadowolony. Jak tylko dowiedziałem się, że pojawiła się stąd oferta byłem nią bardzo zainteresowany. Bardzo się tutaj zadomowiłem i jestem szczęśliwy z podpisania nowego kontraktu. Obecny sezon jest dobry w moim wykonaniu i chcę kontynuować passę dobrych występów, co jest możliwe dzięki przedłużeniu mojego pobytu tutaj - powiedział Howson.

Chris Hughton, menadżer Norwich, udzielił krótkiej wypowiedzi na temat swojego podopiecznego:
- Jesteśmy zachwyceni, że Jonny parafował nową umowę. Jest ona adekwatna do występów Howsona w tym sezonie, który jest ostoją drużyny i zaliczył kilka imponujących spotkań. Od czasu, gdy Jonny jest tutaj, zwiększył się jego wpływ na grę całego zespołu i jesteśmy zadowoleni, że byliśmy w stanie zagwarantować sobie jego usługi na następne 4,5 roku - zakończył Hughton.ŹRÓDŁO
Norwich City FC
TAGI: Jonathan Howson Norwich City FC Anglia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0184 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.