Trézéguet gra dalej, Heinze kończy karierę?

5 lat temu
Trezeguet

Klub Newell's Old Boys nie powtórzył sukcesu z poprzedniego roku i nie obronił mistrzostwa Argentyny. W związku z tym można spodziewać się kilku zmian personalnych.

Według dyrektora sportowego Sebastiána Cejasa na pewno zostaje David Trézéguet, którego umowa obowiązuje do końca czerwca. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że odejdzie już w styczniu, jednak w tej chwili nic na to nie wskazuje. 
 
36-letni Trézéguet w Old Boys gra od lata tego roku. Wcześniej były reprezentant Francji występował w River Plate, gdzie jednak niezbyt dobrze dogadywał się z trenerem Ramónem Díazem, przez co został zmuszony do odejścia. Do klubu z Rosario został wypożyczony.
 
Natomiast możliwe, że karierę wkrótce zakończy Gabriel Heinze. - Heinze powiedział, że jest zmęczony. Musi przemyśleć decyzję na temat swojej przyszłości - zapewnił Cejas. 
 
Heinze do swojego macierzystego klubu wrócił w 2012 roku. Jego umowa również obowiązuje do końca czerwca, jednak w tych okolicznościach może nie zostać wypełniona. 35-letni defensor wcześniej przez wiele lat występował w czołowych klubach europejskich: Paris Saint-Germain, Manchesterze United, Realu Madryt, Marsylii i Romie.


ŹRÓDŁO
Clarin
TAGI: Gabriel Iván Heinze David Sergio Trézéguet Club Atlético Newell\'s Old Boys Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.3083 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.