Demba Ba: Nie rozmawiam z Arsenalem

5 lat temu
Demba Ba na Stamford Bridge czuje się jak w domu

Napastnik londyńskiej Chelsea – Demba Ba odrzucił możliwość podjęcia rozmów z Arsenalem, który chciałby sprowadzić go podczas zimowego okienka transferowego.

Senegalczyk był łączony z „Kanonierami” ubiegłego lata lecz do transakcji ostatecznie nie doszło.

Mimo, że notowania rosłego napastnika na Stamford Bridge znacząco spadły, sam zainteresowany jest szczęśliwy w Londynie i nie nosi się z zamiarem przeprowadzki do innego zespołu. Warto zauważyć, że były zawodnik Newcastle United w obecnym sezonie odnotował zaledwie jedno trafienie w dwóch występach w ramach angielskiej Premier League.

- Ludzie wiele mówili o mnie w kontekście przenosin do Arsenalu, ale nikt z ich przedstawicieli nie kontaktował się ze mną – wyjawia.

- W tej chwili jednak wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pracuję nad tym, aby moja sytuacja zmieniała się z dnia na dzień. W przeszłości potrzebowałem trochę czasu na adaptację zarówno w West Hamie jak i Newcastle – mówił Demba Ba.

- Tak długo, jak otrzymuje szanse pokazania się z najlepszej strony – będę starał się ją wykorzystywać. Nie zmienia tego również fakt, że wchodzę często w mecz  z ławki rezerwowych – zakończył reprezentant Senegalu.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Chelsea FC Demba Ba Arsenal FC Anglia Senegal
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0152 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.