Oficjalnie: Stosić kolejną ofiarą wyników Betisu

5 lat temu
Stosić został zdymisjonowany dziś na konferencji prasowej | Fot. Real Betis Balompié

Vlada Stosić nie jest już dyrektorem sportowym Realu Betis. Serb został zdymisjonowany ze swojego stanowiska dzisiaj na konferencji prasowej.

Dzisiejsza decyzja władz hiszpańskiego klubu jest więc potwierdzeniem pogłosek, które pojawiły się wczoraj wieczorem w hiszpańskich mediach.

- Dzisiejszy dzień jest najsmutniejszym dniem mojego życia. Biorę na siebie całą odpowiedzialność. Chciałbym podziękować za współpracę moim kolegom. Cały czas robią wszystko co w ich mocy dla Realu Betis - powiedział na konferencji Vlada Stosić.

Prezydent klubu, Miguel Guillen, podziękował Stosiciowi za jego pracę. Zwrócił również uwagę na trudną sytuację finansową klubu, za którą wini jednak poprzedni zarząd klubu. – W imieniu całego Realu Betis, nie mogę zrobić nic więcej niż podziękować ci za lata twojej ciężkiej pracy w klubie. Jesteśmy ci bardzo wdzięczni za twoją odwagę i podejście do projektu w ciągu tych niespokojnych lat, dotkniętych okropną sytuacją finansową i zarządzaniem klubem w poprzednich latach - powiedział prezydent Betisu.

Vlada Stosić jest kolejną ofiarą słabych wyników osiąganych przez Real Betis w tym sezonie. Wcześniej z funkcji trenera zespołu został zwolniony Pepe Mel. Został zastąpiony przez Juana Carlosa Garrido.

Betis z zaledwie dziesięcioma punktami na swoim koncie zamyka tabelę hiszpańskiej Primera Division. ŹRÓDŁO
Real Betis Balompié
TAGI: Oficjalnie Real Betis Balompié Vlada Stosić Hiszpania Serbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0177 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.