Oficjalnie: Norwich przedłużyło umowy bliźniaków - reprezentantów Anglii

5 lat temu
Bracia Murphy z nowymi umowami | Fot. Norwich City

Bracia Josh i Jacob Murphy podpisali nowe kontrakty z Norwich City.

18-letni bliźniacy parafowali nowe umowy, które obowiązywać będą przez najbliższe trzy i pół roku. Obaj zawodnicy odgrywali ważne role podczas zdobycia FA Youth Cup. Josh Murphy zdążył już nawet zadebiutować w pierwszym zespole „Kanarków”. Młodzi piłkarze występują na boisku na skrzydłach.

- Jestem bardzo podekscytowany, że podpisali z nami nowe umowy. Ci chłopcy są wychowankami naszej akademii. Są bardzo utalentowanymi młodzieńcami i dobrze rozwijają się u nas w klubie. Wiem, że ta wiadomość bardzo ucieszy naszych kibiców. Dla Josha i Jacoba to kolejny etap w rozwoju ich karier – powiedział menedżer Norwich Chris Hughton.

- Jestem zachwycony. To wspaniałe uczucie, gdy mogę podpisać umowę z taką drużyną, jaką jest Norwich. Jestem bardzo szczęśliwy. Ten rok był dla klubu, akademii i przede wszystkim dla mnie rewelacyjny. Wygraliśmy młodzieżowy Puchar Anglii a ja zadebiutowałem w pierwszej drużynie w spotkaniu Capital One Cup z Watford – skomentował Josh.

Po podpisaniu kontraktu wypowiedział się również drugi z braci, Jacob, który w ostatnich tygodniach także trenuje i podróżuje z pierwszą drużyną. – To doskonały prezent świąteczny. Wraz z Joshem cieszymy się z podpisania nowych umów. Jeszcze nie miałem żadnego udziału w pierwszym zespole, lecz jestem już bardzo blisko. Ostatnio trenuję i podróżuję na mecze z Norwich i jest to dla mnie duże doświadczenie. Brać udział w wygranej FA Youth Cup jest również wyjątkowym wydarzeniem. To był wspaniały rok – zakończył Jacob.ŹRÓDŁO
Norwich City
TAGI: Josh Murphy Jacob Murphy Anglia Oficjalnie Norwich City FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0097 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.