Oficjalnie: Sherwood menadżerem Tottenhamu

5 lat temu
Oficjalnie: Sherwood na stałe menadżerem Tottenhamu

Tim Sherwood, który przejął obowiązki menadżera Tottenhamu po zwolnieniu Andre Villasa-Boasa, będzie pracował dalej.

Decyzja, by Sherwood pozostał na stanowisku oznacza, iż Tottenham nie będzie dalej poszukiwał następcy Portugalczyka. Sherwood, który poprowadził "Koguty" już w dwóch spotkaniach, podpisał kontrakt do końca sezonu 2014/2015.

Informacja o takiej decyzji prezydenta klubu, Daniela Levy'ego, pojawiła się dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej Tottenhamu. Sam Levy tak tłumaczył swój wybór:

- Mamy wspaniały skład i jesteśmy zobowiązani dać wszystkim najlepszego trenera, który wyciągnie z zawodników to, co najlepsze, i pozwoli im rozkwitać oraz cieszyć się z mocnej, ekscytującej końcówki sezonu.

- Jesteśmy w idealnej sytuacji z powodu posiadania w naszym klubie tak wspaniałego trenera, jakim jest Tim Sherwood. Wierzymy, że Tim posiada zarówno wiedzę, jak i siłę, które popchną klub do przodu.

Levy tłumaczył również zwolnienie Villasa-Boasa: - Byliśmy bardzo przeciwni zmianom w ciągu sezonu, ale czuliśmy, że to co zrobiliśmy, jest w najlepszym interesie klubu.

Do sztabu szkoleniowego pierwszego zespół, oprócz samego Sherwooda, będą wchodzić: Chris Ramsey, Les Ferdinand i Steffen Freund.

Tim Sherwood piłkarską karierę zakończył w 2005 roku. Największe sukcesy odniósł w Blackburn Rovers, z którym wygrał  Premier League w sezonie 1994/1995. Grał również w Tottenhamie w latach 1999-2003. 44-latek w sztabie szkoleniowym "Kogutów" znajduje się od października 2008 roku, nigdy wcześniej nie prowadził żadnego klubu.ŹRÓDŁO
Tottenham Hotspur FC
TAGI: Oficjalnie Tim Sherwood Tottenham Hotspur FC Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.