Milan i Juventus powalczą o Nainggolana

5 lat temu
Nainggolan prawdopodobnie dalej będzie grał na boiskach Serie A | Fot. Fifa.com

Niemalże nieuniknione jest odejście Radji Nainggolana z Cagliari w czasie zimowego okna transferowego. Ręce zacierają już największe włoskie kluby, z Milanem i Juventusem na czele.

Prezydent Cagliari Massimo Cellino niedawno powiedział, że klub prawdopodobnie nie będzie w stanie zatrzymać w swoich szeregach najważniejszych graczy. Cagliari boryka się z problemami związanymi ze stadionem. Więcej na ten temat: http://www.transfery.info/61509,cellino-kady-moe-odejsc-zatrzymywanie-pilkarzy-byloby-niesprawiedliwoscia

Cellino stwierdził, że Radja Nainggolan na pewno odejdzie z Cagliari. Prezydent nie chce hamować karier swoich najlepszych zawodników. Co ciekawe, prezydentowi Cagliari zależy na tym, by reprezentant Belgii trafił do któregoś z topowych klubów włoskich. – Gdybym kierował się tylko i wyłącznie pieniędzmi, jak twierdzą niektórzy ludzie, sprzedałbym go do zagranicznego zespołu. Chciałbym jednak, by trafił do Milanu albo Juventusu - powiedział Cellino w wywiadzie dla „Corriere dello Sport”.

Cellino zwraca uwagę na dobre stosunki pomiędzy nim a włodarzami obu klubów. Prezydent Juvetnusu Andrea Agnelli powiedział dziś w rozmowie z „Tuttosport”, że w turyńskim klubie nikt nie oczekuje nowych zawodników w czasie zimowego okna transferowego. W wyścigu o pozyskanie utalentowanego Belga liderem wydaje się być zatem AC Milan.

Cellino odniósł się również do Davide Astoriego, który także zimą może opuścić Cagliari. – Jego sytuacja jest trochę inna. Według mnie Astori może trafić zarówno do Rosji, jak i Anglii - powiedział prezydent Cagliari.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: AC Milan Juventus FC Cagliari Calcio Radja Nainggolan Włochy Belgia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.