Palmeiras chce Ronaldinho

5 lat temu
Ronaldinho

Dyrektor wykonawczy brazylijskiego Palmeiras oświadczył, iż klub ma w planach pozyskanie Ronaldinho.

- Wszystkie kluby mówią dziś o ewentualnym transferze Ronaldinho, ponieważ on wciąż jest niesamowitym zawodnikiem. Jeśli otworzy się możliwość kupna piłkarza, postaramy się ściągnąć go do São Paulo - oznajmił Jose Carlos Brunoro.

- Ronaldinho to klasa sama w sobie. To nazwisko ponad kwestie piłkarskie, ma niewiarygodną moc reklamową. Chciałbym mieć pewność, że nasze możliwości finansowe podołają takiej transakcji - dodał dyrektor.

Umowa 33-letniego ofensywnego pomocnika z dotychczasowym klubem, Atlético Mineiro, dobiega końca 31 grudnia. Prowadzone rozmowy, choć nie zakończyły się jak na razie sukcesem, nadal będę kontynuowane  

Brat gwiazdora, a zarazem jego agent, Roberto Assis, wyjawił, iż Ronaldinho chciałby dalej grać dla Atlético Mineiro, natomiast jeżeli rozmowy nie zadowolą obu ze stron, gracz nie musi obawiać się o swoją przyszłość. Według przedstawiciela słynnego piłkarza, pozyskaniem go zainteresowane jest również Grêmio Porto Alegre, w którym Ronaldinho zaczynał swoją piłkarską karierę.

Ronaldinho zasilił szeregi Atlético Mineiro w czerwcu 2012 roku. Razem z tą drużyną zdobył brąz Klubowych Mistrzostw Świata, pokonując Guangzhou Evergrande. Warto nadmienić, iż w dwóch spotkaniach rozegranych przez jego drużynę na tychże mistrzostwach, piłkarz zdobył dwie bramki z rzutów wolnych.

Wcześniej słynny zawodnik pomógł odnieść zwycięstwo Atlético Mineiro w Copa Libertadores, co było pierwszym triumfem w historii klubu.ŹRÓDŁO
Sambafoot
TAGI: Ronaldinho Brazylia Clube Atlético Mineiro SE Palmeiras
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0073 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.