Oficjalnie: Sobiech bez trenera

5 lat temu
Mirko Slomka

Hannover zdecydował się zwolnić w trybie natychmiastowym dotychczasowego szkoleniowca drużyny Mirko Slomkę.

Powodem tej decyzji były wyniki, które niemiecka drużyna osiągała pod wodzą 46-letniego trenera. Na półmetku rozgrywek Hannover znajduje się bowiem na trzynastym miejscu w tabeli, mając w dorobku zaledwie 18 punktów po 17 kolejkach. 

- Oceniając sytuację sportową, w jakiej znalazł się nasz klub, podjęliśmy decyzję o zrezygnowaniu ze współpracy z Mirko Slomką w trybie natychmiastowym - oświadczył zarząd klubu.

- Decyzja ta nie została podjęta pochopnie. Rozmawialiśmy z trenerem o możliwościach drużyny i doszliśmy do wniosku, że potrzebna jest zmiana. Pragniemy podziękować szkoleniowcowi za to, że w przeszłości uchronił nasz klub przed spadkiem z Bundesligi, a także dwukrotnie wywalczył awans do Ligi Europejskiej - powiedział Martin Kind, prezes Hannoveru.

Mirko Slomka był w przeszłości piłkarzem Hannoveru i to właśnie tam rozpoczynał swoją trenerską karierę, prowadząc zespoły juniorskie. Później był także asystentem trenera pierwszego zespołu. Dotychczasowe stanowisko piastował od 2010 roku, po tym jak został zwolniony z Schalke. 

Jak podaje "Bild", nowym szkoleniowcem Hannoveru, w którym na co dzień występuje Artur Sobiech, może być Frank Kramer z Greuther Fürth. Problemem może być jednak jego kontrakt, który obowiązuje do końca czerwca 2015 roku. ŹRÓDŁO
Hannover 96
TAGI: Mirko Slomka Hannover 96 Niemcy Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0176 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.