Oficjalnie: John Aloisi bez pracy

5 lat temu
John Aloisi | Fot. footballaustralia.com

Do niedawna jeden z filarów piłkarskiej reprezentacji Australii zostanie zwolniony z funkcji trenera Melbourne Heart.

Pod wodzą Johnego Aloisiego piłkarze Melbourne Heart w tegorocznych rozgrywkach rozegrali dwanaście meczów, jednak nie udało im się wygrać żadnego z tych spotkań. Zdobycz punktowa ostatniego zespołu pierwszej ligi australijskiej sezonu 2013/2014 ogranicza się do czterech remisów.
 
Według przekazu medialnego z Australii były napastnik reprezentacji narodowej w sobotę poznał decyzję zarządu, a do publicznej wiadomości przekazana zostanie oficjalnie w niedzielę. Mówi się, że nowym trenerem zostanie ktoś z pary John Van't Ship i Gerard Nus. Bardziej prawdopodobne jest zatrudnienie tego drugiego, bowiem obecnie jest on zatrudniony w klubie w roli asystenta, a przedwczesne zwolnienie Aloisiego wiąże się z tym, że nadal będzie trzeba opłacać opiewający na dwieście tysięcy dolarów rocznie kontrakt byłego australijskiego internacjonała. Działacze australijskiego klubu liczą na to, że Nus po niewysokiej podwyżce zgodzi się zastąpić Aloisiego.
 
37-letni Aloisi w swojej piłkarskiej przygodzie największe sukcesy notował w piłce europejskiej. Występował między innymi w lidze belgijskiej, angielskiej i hiszpańskiej. Na Półwyspie Iberyjskim spędził najwięcej czasu, w latach 2001-2005 aż 121 wystąpił w barwach Osasuny Pampeluna, występował również w Deportivo Alavés.


ŹRÓDŁO
Fox Sports
TAGI: Melbourne Heart John Aloisi Australia Trenerzy Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0332 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.