DZIEWIĘĆ lat Transfery.info!

5 lat temu

Upłynął kolejny rok działalności Transfery.info, łącznie daje to już dziewięć pełnych lat. Strona istnieje dokładnie od 29/12/2004.

Za rok duża rocznica - dekada pracy. Chcielibyśmy ją osiągnąć z przytupem, dlatego wcześniej dokonamy kilku bardzo istotnych zmian. Na razie nie chcemy deklarować dokładnych dat, ale najbardziej prawdopodobny jest czas po zakończeniu letniego okna transferowego, żeby też nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania w sierpniu.
 
Regularnie możemy się cieszyć przyrostem oglądalności - np. 2013 rok w porównaniu do 2012 oznacza o 60% więcej unikalnych użytkowników i 35% więcej odsłon. Mamy nadzieję na utrzymanie tendencji - oczywiście odwdzięczymy się jeszcze większą liczbą coraz lepszych tekstów.
 
A jeżeli jesteśmy przy tekstach, to na pewno będziemy starali się, żeby pojawiało się więcej materiałów "ekskluzywnych", nie tylko rozmów i wywiadów, bo w tym elemencie mamy jeszcze sporo pracy do wykonania.
 
Co do szczegółów, zaliczyliśmy bardzo udane deadline'y, czyli ostatnie dni okien transferowych. Zwłaszcza z letniego jesteśmy bardzo zadowoleni - z intensywności i Waszej obecności. Więcej na ten temat: http://transfery.info/60539,deadline-na-transferyinfo-podsumowanie
 
Jeżeli cofniemy się do stycznia tego roku, wówczas zobaczymy informację o 20 tysiącach "lubię to" na Facebooku (http://transfery.info/55906,20-000-lubie-to-na-facebooku). Po blisko roku sprawdzamy, a tam ponad 42 tysiące "lajków". Być może wkrótce będziemy mogli pochwalić się "pięćdziesiątką".
 
Fanpage: 
 
 
Na Twitterze również udało się nam podwoić liczbę obserwujących i obecnie wynosi ona ponad 4700. W styczniowym oknie spodziewamy się pięciu tysięcy i dalszego marszu w górę!
 
 
Dziękujemy za Wasze zainteresowanie. Przepraszamy za czasem nadmierne emanowanie reklamami, ale tak czasem po prostu być musi (przypominamy o wersji mobilnej: transfery.info/mobile). Mamy nadzieję, że wspólnie wejdziemy w nowy rok efektownym styczniowym oknem transferowym, a jeszcze lepiej go zakończymy, już z nową grafiką, systemem i nieco zmienionym, na lepsze oczywiście, stylem działania. Tego sobie i Wam życzymy.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info 9 Lat Urodziny
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.278 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.