Mourinho blokuje transfer de Bruyne'a

5 lat temu
Mourinho blokuje transfer de Bruyne'a

Odejście Kevina de Bruyne'a z Chelsea Londyn wydaje się być nieuniknione. Nadal nie wiadomo jednak na jakich zasadach Belg opuści drużynę prowadzoną przez Jose Mourinho.

De Bruyne od dłuższego czasu nie znajduje uznania w oczach portugalskiego szkoleniowca i mecze "The Blues" najcześciej ogląda z wysokości trybun. Młody Belg, który marzy o wyjeździe na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata, chce koniecznie zmienić klub już w styczniu.

22-letni ofensywny pomocnik  podobno najchętniej przeniósłby się do VfL Wolfsburg. Na takie rozwiązanie nie zgadza się Jose Mourinho, który chce tylko wypożyczyć Belga. Takie rozwiązanie nie interesuje "Wilków". Niemiecki klub proponuje wypożyczenie z opcją wykupu lub transfer definitywny.

Mourinho w rozmowie z agentem de Bruyne'a zdradził, że chciałby, aby Belg przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Atletico Madryt. Na taki transfer nie zgadza się sam zainteresowany, który nie chce być po raz kolejny wypożyczony. De Bruyne nie jest również przekonany, czy mógłby liczyć na regularne występy w drużynie ze stolicy Hiszpanii.

Ostateczne decyzje w sprawie transferu zapadną najprawdopodobniej na początku stycznia.

 ŹRÓDŁO
WAZ
TAGI: Kevin de Bruyne Chelsea Londyn VfL Wolfsburg Atletico Madryt Niemcy Belgia Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.037 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.