Ter Stegen już przyklepany?

5 lat temu
Marc-André ter Stegen | fot. uefa.com

Jak donosi kataloński „Sport”, Barcelona uzgodniła już kontrakt z Ter Stegenem, a oferta Hiszpanów została zaakceptowana przez Mönchengladbach.

Teraz oba kluby muszą tylko wybrać najlepszy moment, by oficjalnie potwierdzić transakcję. Zgodnie z zapowiedziami, Niemiec przejdzie do „Blaugrany” w letnim okienku transferowym. Kwota, jaką zapłaci „Duma Katalonii” za bramkarza nie jest jeszcze znana, jednak najprawdopodobniej będzie to 10 milionów euro. Marc-André ter Stegen został wybrany przez mistrzów Hiszpanii, aby zastąpić Victora Valdesa, który już dawno zapowiedział, że po sezonie pożegna się z Camp Nou.

Jednak decyzja, kiedy kluby ogłoszą transfer, nie jest wcale błaha. W dużym stopniu będzie to zależeć od terminu deklaracji Valdesa odnośnie nowego zespołu. Zatem jeśli Hiszpan wybierze się do klubu, z którym "Barça" może rywalizować w tym roku w Lidze Mistrzów, bramkarz – chcąc uniknąć spekulacji – raczej nie ujawni jego nazwy.

Warto dodać, że młodym bramkarzem interesowała się nie tylko Barcelona. Niemiec był także na celowniku innych europejskich gigantów, jak Juventus czy Arsenal. Jednak 21-latek bez większych wątpliwości wybrał drużynę z Katalonii.

Hiszpański dziennik informuje także, że ewentualny transfer Reiny zależy tylko i wyłącznie od tego, czy w Barcelonie pozostanie José Pinto. Za bramkarza Napoli „Blaugrana” musiałaby zapłacić prawdopodobnie około sześć milionów euro.ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Marc-André ter Stegen Borussia Mönchengladbach FC Barcelona Niemcy Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.014 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.