31.12: Deadline Day, akcje charytatywne, Neymar, Bale, Lewandowski i... One Direction - to, co czytelnicy Transfery.info lubią najbardziej

5 lat temu

Ostatni dzień starego roku to czas nie tylko postanowień na ten nowy, 2014, ale też czas podsumowania roku 2013. Chcecie wiedzieć, co czytaliście i klikaliście najchętniej przez ostatnie 365 dni?

Oczywiście bezsprzecznie największą popularnością cieszyły się Deadline'y obydwu okienek transferowych, czyli znak firmowy naszego portalu. Co roku w kalendarzu mamy zaznaczone na czerwono te dwa dni, kiedy w odstawkę idą znajomi, rodzina, imprezy, obowiązki domowe, konsole do gier, a ledwo znajduje się czas na szybki prysznic czy zjedzoną w pośpiechu kanapkę. Wszystko po to, byście odpalając Transfery.info, mieli dostęp do najlepszej, najbardziej dynamicznej i kompletnej relacji z tego wyjątkowego dnia.
 
Co jeszcze mówi nam o Was statystyka? A no to na przykład, że w tym roku z newsami o Neymarze, Bale'u czy Lewandowskim, które cieszyły się zrozumiałą popularnością, wygrał Louis Tomlinson, wokalista One Direction. Że namiętnie gracie w Football Managera, starając się budować swój zespół na utalentowanych chłopakach, o których jeszcze (jeszcze!) niewiele wiadomo. Że lubicie różnego rodzaju zestawienia typu TOP 10, mogąc skonfronotwać swoje osobiste klasyfikacje z naszymi.
 
Chcecie wiedzieć, co dokładnie czytaliście najchętniej? Oto TOP 20 tekstów z całego roku. A jeśli chcecie sobie jakiś konkretny przypomnieć - wystarczy kliknąć w tytuł.
 

Najczęściej czytane teksty roku:
 
 
 
 
A oto TOP 3 każdego miesiąca. Jak widać - gdy tylko zamyka się okienko, typowo piłkarskie tematy schodzą na dalszy plan, a prym wiodą raczej te okołopiłkarskie - o akcjach charytatywnych, Football Managerze, dożywotnich wykluczeniach, czy na przykład tym, że Ciprian Marica nie może w Getafe grać ze swoim nazwiskiem na koszulce, ponieważ... "marica" po hiszpańsku to "maminsynek", czy nawet "gej".

 
STYCZEŃ:
 
 
 
 
LUTY: 
 
 
 
MARZEC:
 
 
 
 
 
KWIECIEŃ:
 
 
 
 
 
MAJ:
 
 
 
 
 
CZERWIEC:
 
 
 
 
 
LIPIEC:
 
 
 
 
 
SIERPIEŃ:
 
 
 
 
 
WRZESIEŃ:
 
 
 
 
 
PAŹDZIERNIK:
 
 
 
 
 
LISTOPAD:
 
 
 
 
 
GRUDZIEŃ:
 
 
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.