Grosicki blisko Rizesporu

5 lat temu
Grosicki bliski zmiany klubu. Pozostanie w Turcji / Fot. Sport.pl

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach Kamil Grosicki zmieni klub. Bliski angażu Polaka jest turecki Çaykur Rizespor.

Od wielu tygodni wiadomo, że Grosicki opuści Sivasspor. Polakowi ewidentnie nie po drodze z trenerem Roberto Carlosem, a dodatkowo polski skrzydłowy co miesiąc "kasuje" jedną z najwyższych pensji w zespole, przez co jest dużym obciążeniem budżetu Sivassporu. O sytuacji Polaka w obencym klubie pisaliśmy tutaj - http://transfery.info/61542,grosicki-moe-zmienic-klub-ju-w-styczniu-wroci-do-polski

Wobec tego niemal pewny wydaje się transfer "Grosika" do innego klubu tureckiej Süper Lig, Çaykur Rizespor. Transfer ma opiewać na kwotę 700 tysięcy euro. 

Warto zaznaczyć, że trenerem potencjalnego klubu Grosickiego jest Reza Çalımbay. Turecki szkoleniowiec prowadził ekipę z Sivas, kiedy najlepszy okres gry w Turcji notował polski skrzydłowy. Çalımbay w samych superlatywach wypowiada się o Grosickim, określając go jako idealnego kandydata do gry na skrzydle swojego zespołu. Rizespor w najbliższym czasie będzie bronić się przed spadkiem z tureckiej ekstraklasy, stąd decyzje o wzmocnieniach zespołu.

Dodajmy, że na celowniku tureckiego klubu wciąż pozostaje Prejuce Nakoulma.ŹRÓDŁO
Fotomaç
TAGI: Kamil Grosicki Turcja Sivasspor Çaykur Rizespor Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0243 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.