Wenger: Chcieliśmy Lewandowskiego

5 lat temu
Arsène Wenger

Menedżer Arsenalu Arsène Wenger przyznał, że próbował ściągnąć do siebie Roberta Lewandowskiego, jednak ten dogadany był z Bayernem już od półtora roku.

Reprezentant Polski podpisał w sobotę pięcioletnią umowę z mistrzami Niemiec i od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Bayernu. Wiele klubów chciało pozyskać Lewandowskiego, jednak jak twierdzi Wenger, wszyscy wiedzieli, że był już dogadany od dłuższego czasu z „Bawarczykami”.

- Przyznaję, obserwowaliśmy Lewandowskiego, ale szczerze mówiąc każdy wiedział o tym, że od półtora roku był już dogadany z Bayernem. Mogli potwierdzić ten transfer dopiero teraz ze względu na kończący się za pół roku kontrakt Lewandowskiego w Borussii - powiedział francuski szkoleniowiec.

- Jesteśmy jak wszyscy. Szukamy utalentowanych piłkarzy i obserwujemy co się dzieje. Jeżeli pojawia się okazja, jesteś świadom tego, że wszyscy najlepsi piłkarze występują obecnie w najsilniejszych klubach i grają o najwyższe cele. Może znajdziemy kogoś takiego jak Gnabry, będącego w młodym wieku, którego nikt nie znał wcześniej. Tak jak mówiłem wcześniej, niczego nie wykluczamy - zakończył Wenger.

Francuz wypowiedział się także na temat ewentualnej sprzedaży Mario Mandžukicia: - Lewandowski pozostaje w Dortmundzie do końca sezonu, więc Bayern na pewno teraz nie sprzeda Mandžukicia. Może podczas następnego okienka.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Arsène Wenger Trenerzy Robert Lewandowski Arsenal FC Anglia Borussia Dortmund Bayern Monachium Niemcy Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0135 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.