Crystal Palace szuka zawodników ofensywnych

5 lat temu
Jelavić byłby sporym wzmocnieniem dla

Nikica Jelavić i Tom Ince są na szczycie listy życzeń Tony'ego Pulisa. Crystal Palace, aby uniknąć spadku z ligi, chce pozyskać w styczniu przynajmniej sześciu zawodników.

Pulis jest gotów zapłacić trzy i pół miliona funtów za napastnika Evertonu Nikice Jelavicia. Obiektem jego zainteresowań jest również skrzydłowy Blackpool Tom Ince oraz Scott Dann, obrońca Blackburn Rovers. Prezes "Orłów" Steve Parish obiecał menadżerowi fundusze na pozyskanie w styczniu przynajmniej sześciu zawodników. Ma to pomóc klubowi otrzymać się w lidze.
 
Jelavić jest priorytetem dla Pulisa, ale Chorwat może nie być skory do zmiany klubu, gdyż wiązałoby to się dla niego ze znaczną obniżką płacy. 28-latek jest również obserwowany przez Queens Park Rangers, ale perspektywa dalszej gry w Premier Leaugue zdaje się przemawiać na korzyść Crystal Palace.  
 
Ince jest kolejnym piłkarzem, którego do "Orłów" chciałby pozyskać walijski menadżer. Tony Pulis kontaktował się z Blackpool w ciągu kilku ostatnich dni i pomimo, że młodzieżowemu reprezentantowi Anglii w lecie wygasa kontrakt, to były menadżer m.in. Stoke City chce go mieć u siebie już teraz. 
 
Z kolei w transferze Scotta Danna przeszkodą mogą okazać się jego zarobki na poziomie 30 tysięcy funtów tygodniowo.
 
- Musimy sprowadzić do klubu kilku zawodników w tym miesiącu, żeby powiększyć nasze szanse na pozostanie w Premier League. Okno transferowe ma dla nas bardzo duże znaczenie i daje nam ogromną szansę na wzmocnienie się przed najważniejszą częścią sezonu - powiedział Tony Pulis - Wciąż mamy bardzo duże szanse i ostro pracujemy. 
 
Spodziewa się, że w najbliższych dniach Pulis sfinalizuje kontrakt z byłym graczem Crystal Palace oraz   swoim byłym współpracownikiem ze Stoke Davidem Kempem. Ma on dołączyć do sztabu trenerskiego i zostać "prawą ręką" Pulisa jeszcze przed weekendem. 


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Nikica Jelavić Thomas Ince Crystal Palace FC Everton FC Anglia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.