Matić ponownie w Chelsea?

5 lat temu
Matić powróci na Stamford Bridge?

Najnowsze raporty wskazują, że pomocnik Benfiki Nemanja Matić powróci do Chelsea za około 21 milionów funtów.

Menadżer londyńskiej Chelsea José Mourinho chce ewidentnie wzmocnić drugą linię swojego zespołu. W mediach często wymieniano w tym kontekście nie tylko Maticia, ale też zawodnika Interu Mediolan – Fredy'ego Guarina.

25-letni Serb opuścił Stamford Bridge w 2011 roku będąc częścią rozliczenia za Davida Luiza. Szkoleniowcem, który puścił wówczas zawodnika lekką ręką, był Carlo Ancelotti. Nic w tym zresztą dziwnego, gdyż zawodnik ten nie mieścił się do pierwszej jedenastki Włocha.  W Portugalii Matić nie tylko zaliczył ogromny postęp, ale też zdobył tytuł Gracza Roku.

Według niepotwierdzonych informacji, Kevin De Bruyne jest bliski przenosin do Wolfsburga za 18 milionów funtów, podczas gdy na wylocie z zespołu jest też Michael Essien. Odejście tej dwójki miałoby zagwarantować Serbowi grę w pierwszym zespole „The Blues”.

Według dziennika „O Jogo” Matić nie pojawi się w dzisiejszym spotkaniu z Porto, by zadeklarować chęć powrotu do londyńskiego zespołu. Ten sam dziennik oznajmia, że Serb miałby pojawić się w zachodnim Londynie już w poniedziałek.



ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Benfica Lizbona Chelsea FC Nemanja Matić Portugalia Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.