Oficjalnie: Onyewu w Sheffield

5 lat temu
Oficjalnie: Onyewu w Sheffield

Oguchi Onyewu, występujący na pozycji środkowego obrońcy, długo nie pozostawał na bezrobociu. Amerykanin podpisał kontrakt z Sheffield Wednesday FC.

O transferze poinformowała oficjalna strona internetowa klubu z Championship. Onyewu podpisał kontrakt z Sheffield Wednesday, który będzie trwać do końca obecnego sezonu.

31-latek na bezrobociu był trochę ponad tydzień. Queens Park Rangers zdecydowało się nie przedłużać krótkoterminowego kontraktu, który Onyewu podpisał w październiku. Powodem tej decyzji był fakt, iż Amerykanin nie dał rady przebić się do pierwszego składu (nie rozegrał ani jednej minuty dla QPR).

Oguchi Onyewu, jeszcze z czasów gry dla Standardu Liège, zapowiadał się na klasowego środkowego obrońcę. Dla belgijskiego klubu rozegrał łącznie 163 mecze. W tym czasie otrzymał nagrodę dla Najlepszego Zagranicznego Piłkarza w Lidze i znalazł się w Jedenastce Roku. Został również uznany Najlepszym Sportowcem USA. To przyciągnęło uwagę klubów z światowego topu i Onyewu, w 2009 roku,wylądował we włoskim Milanie. Tam doznał ciężkiej kontuzji kolana i jego kariera przystopowała. Później zaliczał epizody w Twente, Sportingu Lizbona, Maladze, w końcu wylądował w QPR. W reprezentacji USA wystąpił 54 razy.ŹRÓDŁO
Sheffield Wednesday FC
TAGI: Oficjalnie Oguchi Onyewu Sheffield Wednesday FC Anglia Stany Zjednoczone
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.