Oficjalnie: Gedo wrócił do Egiptu

5 lat temu
Gedo (z lewej)

Mohamed Nagy, znany szerzej jako Gedo, zakończył wypożyczenie w Hull City i wrócił do swojego macierzystego klubu, czyli do Al Ahly.

Taką informację wyjawił w mediach zarówno sam piłkarz, jak i jego agent. Oznacza to, że umowa rocznego wypożyczenia pomiędzy klubami przestała obowiązywać po nieco ponad trzech miesiącach. 

Przypomijmy, że Gedo pierwszy raz trafił do Hull City w drugiej połowie sezonu 2012/2013, właśnie jako piłkarz wypożyczony z Al Ahly. Dobra gra sprawiła, że Anglicy ponownie chcieli go mieć w swoich szeregach.

Jednak Egipcjanin w obecnych rozgrywkach nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w składzie i przegrywał rywalizację z innymi napastnikami. Efektem tego było zaledwie sześć występów, z czego tylko dwa w Premier League.

W związku z tym piłkarz zaczął zastanawiać się nad zmianą otoczenia, a jego agent wyjawił, że interesowały się nim kluby z Championship. Oferty były jednak odrzucane przez Al Ahly, które zdecydowało, że chce ściągnąć zawodnika z powrotem do siebie.

Działacze egipskiego klubu chcieli bowiem, by Gedo pomógł im w rozgrywkach afrykańskiej Ligi Mistrzów, stąd też złożyli oficjalną prośbę o przerwanie wypożyczenia, umożliwiające piłkarzowi powrót do klubu. 

- Gedo postanowił wrócić do Al Ahly, aby pomóc drużynie w rozgrywkach ligowych, a także w rywalizacji w Lidze Mistrzów - powiedział agent napastnika.

- Czekamy niecierpliwie na powrót Gedo. On zdecydował, że chce do nas wrócić i tym samym zakończyć pobyt w Hull City - wyjawił Sayed Abdel-Hafiz, dyrektor sportowy Al Ahly. ŹRÓDŁO
Al Ahly
TAGI: Gedo Hull City Al Ahly SC Egipt Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0376 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.