Oficjalnie: Ji w Dortmundzie

5 lat temu
Przez najbliższe pół roku w Augsburgu, później BVB - Dong-Won Ji

Reprezentant Korei Południowej Dong-Won Ji od 1 lipca 2014 roku będzie piłkarzem Borussii Dortmund - podała oficjalna strona internetowa niemieckiego klubu.

Dong-Won Ji podpisze z Borussią Dortmund czteroletni kontrakt, który wejdzie w życie 1 lipca 2014 roku. Potwierdziły się więc wczorajsze doniesienia.

Co ciekawe 22-latek będzie miał szansę zagrać przeciwko swoim przyszłym kolegom. Napstnik wczoraj został zawodnikiem Augsburg FC i tam spędzi najbliższe pół roku (mecz pomiędzy Borussią a Augsburgiem odbędzie się 25 stycznia).

- Dong-Won Ji to profesjonalista, który w ofensywie może grać na kilku pozycjach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przejąć tego utalentowanego piłkarza w formie wolnego transferu - powiedział Michael Zorc dyrektor sportowy BVB.

Dong-Won Ji piłkarzem Sunderlandu został w lipcu 2011 roku. "Czarne Koty" zapłaciły Chunnma Dragons za zawodnika 2,4 miliona euro. Rozegrał w barwach angielskiego klubu 19 spotkań w Premier League, by w styczniu 2013 roku zostać wypożyczonym do Augsburga. Tam napastnik pozostawił po sobie dobre wrażenie. Rozegrał 17 meczy, strzelił pięć goli. Latem wrócił do macierzystego klubu, ale zaliczył tylko 202 minuty w Premiership i 16 stycznia 2014 roku przeszedł do klubu, w którym obecnie gra również Arkadiusz Milik.ŹRÓDŁO
Borussia Dortmund
TAGI: Oficjalnie Dong-Won Ji Borussia Dortmund Niemcy Augsburg FC Sunderland AFC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0139 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.