Ince: Nie było spotkania z AS Monaco

5 lat temu
Ince zakończy obecną kampanię w barwach Blackpool? A może w ostatniej chwili odejdzie z klubu? | Fot. Uefa.com

Menadżer Blackpool FC Paul Ince zdementował doniesienia mówiące o spotkaniu jego syna z wysłannikami AS Monaco w sprawie negocjacji wstępnej umowy z francuskim klubem.

W spotkaniu, które miało odbyć się wczoraj w Londynie mieli wziąć udział wysłannicy AS Monaco, Tom Ince oraz jego ojciec i zarazem menadżer Blackpool FC, Paul.

Według doniesień mediów AS Monaco jest poważnie zainteresowane ściągnięciem do Francji Thomasa Ince’a. Kontrakt 21-latka z Blackpool wygasa wraz z zakończeniem sezonu. Działacze klubu z księstwa Monako dążą do podpisania wstępnej umowy, na mocy której Ince Junior zostanie graczem ich drużyny po zakończeniu obecnego sezonu.

Paul Ince stanowczo zaprzecza pogłoskom o rzekomym spotkaniu twierdząc, że załatwiał w tym czasie swoje prywatne sprawy. – Nie muszę nikomu tłumaczyć się z życia osobistego - powiedział menadżer Blackpool. Media drążą temat spotkania z przedstawicielami AS Monaco, ponieważ Paul Ince był nieobecny na wczorajszej cotygodniowej konferencji prasowej. Menadżer zespołu występującego w Championship dodał również, że jego syn prawdopodobnie zostanie w klubie do końca sezonu. – Thomas kocha występować w barwach tego klubu, uwielbia kibiców. Jego odejście z Blackpool jest jedną z ewentualności, ale tak się teraz nie stanie - dodał ojciec piłkarza.

Według doniesień napływających z Anglii Tom Ince mógłby odejść z Blackpool zimą za około cztery miliony funtów. W obecnym sezonie reprezentant angielskiej młodzieżówki jest najskuteczniejszym strzelcem swojego zespołu z siedmioma trafieniami w 24 występach. ŹRÓDŁO
Blackpool Gazette
TAGI: Thomas Christopher Ince Blackpool FC AS Monaco FC Anglia Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.2749 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.