Barcelona decyduje o bramkarzach

5 lat temu
Pinto

Marc-Andre ter Stegen zostanie bramkarzem Barcelony w sezonie 2014/2015 - sprawa wydaje się przesądzona, chociaż jeszcze nie ustalono nawet ceny. Działacze "Blaugrany" debatują jednak nad drugim bramkarzem.

Trener Tata Martino wciąż nie podjął ostatecznej decyzji co do zabezpieczenia pozycji bramkarza w następnych rozgrywkach. Pod uwagę wchodzą szczególnie dwa nazwiska: Pepe Reina (w tym sezonie Napoli) oraz aktualny rezerwowy 38-letni Jose Manuel Pinto. 
 
Pierwszy z nich się niecierpliwi, nie chce czekać do zakończenia sezonu, daje czas do końca lutego, natomiast hiszpański weteran nie oczekuje pośpiechu. W tej sytuacji w następnych tygodniach trzeba spodziewać się rozstrzygnięcia.
 
Potencjalny następca Victora Valdesa Ter Stegen jest przekonany do letniego transferu do Barcelony, a Borussia Mönchengladbach zdążyła już potwierdzić rychłe pożegnanie. Wciąż jednak niewiadomą stanowi cena - punktem startowym negocjacji ma być 12 milionów euro, jednak wielce prawdopodobne, że Niemcy liczą na uzyskanie co najmniej trzech milionów więcej.


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: FC Barcelona Marc-Andre ter Stegen José Manuel Pinto José Manuel Reina Páez Hiszpania Niemcy
Zobacz również
Kadra Barcelony na rewanż z Romą
2 tygodnie temu  
0
Składy na FC Barcelona - AS Roma
3 tygodnie temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.02 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.