Pardew: To będzie nerwowa końcówka okna

5 lat temu
Cabaye

Menadżer Newcastle United Alan Pardew ma nadzieję na zatrzymanie największych gwiazd zespołu w styczniowym oknie, jednak obawia się o ostatnie dni okna.

- Wszystkie okna transferowe w roli menadżera Newcastle są nerwowe. Będę bardzo zdenerwowany do samego końca. Każdy jest do sprzedania przy odpowiedniej kwocie, ale jesteśmy przekonani, że mamy dobry zespół. Postaramy się go utrzymać - zapewnił Pardew.
 
Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się Yohan Cabaye, który wczoraj rozegrał znakomite zawody przeciwko West Ham United. Francuski pomocnik strzelił "Młotom" dwie bramki i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Latem najdłużej o jego pozyskanie walczył Arsenal, teraz jednak w roli najbardziej aktywnego widzi się Manchester United. Zwłaszcza, że menadżer "Czerwonych Diabłów" David Moyes bardzo potrzebuje wzmocnienia właśnie na pozycji zajmowanej przez reprezentanta Francji.
 
- Yohan ma prawie dowolną rolę z numerem "10" na plecach i bardzo to sobie ceni. Dodał też strzelanie bramek do swojej gry. Pierwsza to klasowa, indywidualna akcja - dotyk i sposób poruszania, perfekcyjny moment, aby ją wykończyć. Cały mecz w jego wykonaniu to oznaka klasy. Jest dla nas ważnym zawodnikiem, pozwala na zachowanie rytmu w pomocy - ocenił występ swojego podopiecznego Pardew.
 
Łącznie w tym sezonie 28-letni Cabaye rozegrał 19 meczów, strzelił osiem bramek, zaliczył też trzy asysty i sześć żółtych kartek. 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Alan Pardew Newcastle United Anglia Yohan Cabaye Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0139 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.