Oficjalnie: Murawski i Ślusarski w rezerwach Lecha

5 lat temu
Oficjalnie: Murawski i Ślusarski wyrzuceni ze zgrupowania

Rafał Murawski i Bartosz Ślusarski zostali wyrzuceni ze zgrupowania Lecha Poznań, odbywającego się w Jarocinie, i przesunięci do drużyny rezerw.

"Ze względu na rażące złamanie regulaminu dyscyplinarnego Rafał Murawski i Bartosz Ślusarski zostali ukarani przesunięciem do drużyny rezerw i w trybie natychmiastowym opuścili zgrupowanie pierwszej drużyny." - komunikat o takiej treści pojawił się na oficjalnej stronie internetowej poznańskiego klubu. Na piłkarzy dodatkowo nałożone zostały "dotkliwe" kary finansowe.

Zarówno Murawskiemu, jak i Ślusarskiemu, kończą się kontrakty 30 czerwca 2014 roku. Od dawna było wiadomo, że "Kolejorz" nie zamierza dawać podwyżek, a "Murasiowi" zamierza zaoferować umowę z mniejszym uposażeniem. W tej sytuacji, możliwe że obaj piłkarze prowadzą rozmowy kontraktowe z innymi klubami, co mogło nie spodobać się zarządowi, jak i sztabowi szkoleniowemu Lecha Poznań.

Rafał Murawski to kapitan "Kolejorza", który wrócił do poznańskiej drużyny w styczniu 2011 roku za milion euro. Łącznie w barwach Lecha rozegrał 198 spotkań. 48-krotnie reprezentował polskie barwy narodowe.

Bartosz Ślusarski do Lecha dołączył w tym samym okienku co Murawski. "Kolejorz" zapłacił za niego 100 tysięcy euro Cracovii Kraków. W barwach swojego obecnego klubu wystąpił 129 razy, strzelił 30 goli.ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Oficjalnie Lech Poznań Rafał Murawski Bartosz Ślusarski Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0117 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.