Włoska telenowela trwa: Czy dojdzie do transferów Guarina i Vučinicia?

5 lat temu
Guarin

Kilka godzin temu informowaliśmy o możliwej wymianie Mirko Vučinić - Fredy Guarin. Sprawy przybrały od tego czasu dość niespodziewany obrót.

Kolumbijczyk zdążył już przejść testy medyczne, Czarnogórzec jest właśnie w ich trakcie. Pozostają jeszcze do ustalenia szczegóły, m.in. wysokość dopłaty Juventusu w ramach tej transakcji (mniej więcej trzy miliony euro), ale wszystko ma zmierzać w pozytywnym kierunku.
 
W międzyczasie zaprostestowali w mocnych słowach radykalni kibice Interu z trybuny Curva Nord, mający za złe, że Guarin wzmacnia krajowego rywala, w dodatku na tak niekorzystnych warunkach i w tak niekorzystnym momencie. W tej sytuacji interweniował właściciel Interu Erick Thohir, ale na nic to się nie zdało, gdy ostatecznego argumentu użył zawodnik. 
 
Guarin zagroził, że w przypadku niepowodzenia transferu i tak nie będzie trenował z Interem. Według drugiej wersji miał nawet powiedzieć, że nie opuści pomieszczenia, gdzie przeprowadzane są negocjacje, dopóki nie dojdzie do porozumienia.
 
Ostatecznie rozmowy wznowiono, a transfer najprawdopodobniej, wbrew opinii kibiców, dojdzie do skutku. Niewykluczone, że w ramach swoistej rekompensaty Inter po finalizacji wymiany postara się o sprowadzenie Hernanesa z Lazio.


ŹRÓDŁO
Sky Italia
TAGI: Mirko Vučinić Fredy Alejandro Guarín Vasquez Inter Mediolan Juventus FC Czarnogóra Włochy Kolumbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0107 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.