Ronaldo: Żałuję swojej wypowiedzi

5 lat temu
Cristiano Ronaldo | fot. uefa.com

Cristiano Ronaldo przyznał, że żałuje swojej wypowiedzi po jednym z meczów, kiedy stwierdził, że ludzie zazdroszczą mu, bo jest młody, piękny i bogaty.

Napastnik Realu Madryt Cristiano Ronaldo wyznał, że reaguje jak każdy człowiek – płacze, śmieje się, ma swoje problemy i często popełnia błędy. - Pewego dnia powiedziałem niektórym ludziom, że zazdroszczą mi, bo byłem młody, przystojny i bogaty. To był błąd – przyznał zwycięzca Złotej Piłki.

- To było po meczu, gdy byłem bardzo zły, bo nie zdobyłem bramki. Uwielbiam konkurencję i nienawidzę przegrywać. Nie ma wątpliwości, że wyraziłem się źle, mówiąc pewne rzeczy po przegranym meczu – powiedział Portugalczyk.

- Zawsze chcę być najlepszy, zarówno w moim klubie i drużynie narodowej. Dlatego tam są czasem nieporozumienia. Wraz z wiekiem, uczę się na swoich błędach. Nie jestem doskonały. Jestem człowiekiem z krwi i kości, jak każdy inny. Śmieję się, płaczę i mam swoje problemy, ale ludzie nie zawsze mnie rozumieją – kontynuował.

- Zauważyłem wrogość ze strony kibiców, przede wszystkim na meczach wyjazdowych. Zachowują się bardzo źle, obrażają mnie i mowią rzeczy, które mi się nie podobają, ale już się przyzwyczaiłem do tego. To nie jest dla mnie łatwe, aby prowadzić normalne życie. Mam nadzieję, że uwolnię się od tego, gdy skończę karierę i będę mógł spokojnie cieszyć się życiem – zdradził piłkarz.ŹRÓDŁO
France Football
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Real Madryt CF Portugalia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0058 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 467
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.