Najgorsza seria rzutów karnych w historii Capital One Cup? Wstyd dla United, finał dla Sunderlandu

5 lat temu
Adnan Januzaj - jeden z pechowych strzelców rzutów karnych

Manchester United wypadł z walki o kolejne trofeum. Po FA Cup, mając z tyłu głowy, że w lidze też nie jest za różowo, przyszedł czas na Capital One Cup.

Napisać o meczu, a właściwie dwumeczu, z Sunderlandem można wiele. O zaskakującym (choć czy w obecnej sytuacji na pewno?) zwycięstwie outsidera w pierwszym spotkaniu, o świetnie wypracowanym przez Welbecka golu Jonny'ego Evansa, który dał wyrównanie i w ostatecznym rozrachunku dogrywkę, wreszcie o niesamowitej końcówce 120 minut grania. A więc o bramce Phila Bardsley'a w 119. minucie, po fatalnym klopsie de Gei, a także tej wyrównującej Javiera Hernandeza w 121., która - gdyby tylko piłka inaczej odbiła się od poprzeczki - mogła wcale nie wpaść.
 
Ale prawdziwe "show" dostaliśmy dopiero w serii rzutów karnych. Zawodnicy obu zespołów zrobili wszystko, byle tylko de Gei nie było smutno, że po meczu wszyscy bez wyjątku będą się śmiać z jego dziurawych rąk.
 
Na 10 karnych, obydwa zespoły strzeliły... trzy. Seria jedenastek była jakimś wielkim festiwalem strzelania w Bogu ducha winnych kibiców. Zresztą - musicie to zobaczyć:
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Manchester United FC AFC Sunderland Anglia Capital One Cup
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0152 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.