Hoolahan chce do Aston Villi

5 lat temu
Wes Hoolahan

Zawodnik Norwich City Wesley Hoolahan podkreśla, iż chciałby opuścić klub na rzecz gry w Aston Villa FC jeszcze tej zimy.

- Na Carrow Road spędziłem wiele cudownych chwil, ale ostatni sezon pokazał, że nie ma dla mnie miejsca w podstawowym składzie. Mam 31 lat, chcę grać i pomagać drużynie jak najbardziej jest to możliwe – powiedział rozgoryczony zawodnik.
 
- W Aston Villi pracuje człowiek, któremu zawdzięczam wiele. Paul Lambert tchnął ducha w mój obecny zespół. Dzięki pracy Lamberta wróciliśmy do Premier League. Chciałbym móc popracować z nim jeszcze raz – dodał 31-letni piłkarz.

Hoolahan oznajmił ponadto, że ze względu na letnie zakupy Norwich struktura zespołu zupełnie zmieniła swój kształt i dlatego nie ma dla niego miejsca w jedenastce.

Zawodnik nie rozmawiał jeszcze z żadnym przedstawicielem klubu z Villa Park, natomiast podkreślił, iż trener Lambert bardzo chciałby przywitać go w swojej obecnej drużynie.

Włodarze Norwich City są jednak sceptyczni, co do sprzedaży Hoolahana.

- W tym momencie chciałbym skupić się na ewentualnym poszerzaniu, bądź polepszaniu umiejętności obecnego składu – odparł Chris Haughton, trener „Kanarków”.

Zawodnik wystosował pismo do zarządu o pozwolenie na opuszczenie zespołu. W oświadczeniu można przeczytać: „Potwierdzamy, iż Wesley Hoolahan złożył wniosek o przeniesienie, lecz ten został odrzucony. Zarząd zdecydował, że nie będzie sprzedawał starszych zawodników. Umowa z piłkarzem obowiązuje do czerwca 2015 roku.”

- Jeżeli przyjdzie mi pozostać na Carrow Road, będę robił wszystko, aby trener zaufał mi ponownie i przekonał się do mojego nazwiska podczas formowania podstawowego składu – zakończył Irlandczyk.

Wes Hoolahan jest zawodnikiem Norwich City FC od 2008 roku.ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Wesley Hoolahan Norwich City FC Aston Villa FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0238 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.