Mourinho: To dobry ruch dla Maty

5 lat temu
Mourinho pożegnał Matę

José Mourinho, menedżer Chelsea FC, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej wypowiedział się na temat przyszłości Hiszpana Juana Maty.

- Pozwoliliśmy Macie polecieć i odbyć testy medyczne w Manchesterze United. Myślę, że szybciej aniżeli później sprawa transferu się rozstrzygnie - rozpoczął Portugalczyk.

Przejście Juana Maty do "Czerwonych Diabłów" to najgorętszy temat transferowy ostatnich kilku dni. Sprawa jednak trochę się przeciągała. W mediach padały kolejne kwoty, jakie Moyes, menedżer klubu z Old Trafford wyłoży, aby ściągnąć omijanego przez Mourinho skrzydłowego Chelsea. Sam "The Special One" ominął kwestie pieniężne.

- Ofertę jaką otrzymaliśmy uważamy za odowiednią za piłkarza takiej klasy. Jest to dobry ruch dla Juana, dla Premier League i oferta, sama w sobie, jest zadowalająca. - ciągnął dalej Mourinho.

- Mata to fantastyczny piłkarz. Pomimo, iż nie grał za często dla nas, wciąż uważam, że mógłby być ważny dla Chelsea. Mata był genialny dla Chelsea, a Chelsea była genialna dla niego - kurtuazyjnie zakończył Mourinho.

Przejście Maty do United jest już tylko kwestią godzin. Oferta jaką Chelsea przyjęła za Hiszpana, to ponoć 37 milionów funtów.ŹRÓDŁO
Chelsea FC
TAGI: Chelsea FC Manchester United FC Juan Manuel Mata García Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.