Oficjalnie: Wokalista One Direction zadebiutuje w profesjonalnej piłce

5 lat temu
Louis Tomlinson zagra w meczu | fot. BBC

Louis Tomlinson z One Direction zadebiutuje w barwach Doncaster Rovers FC w przeciągu miesiąca.

Piosenkarz zaliczy swój debiut w zespole rezerw po tym, jak podpisał kontrakt (niezobowiązujący go do gry) z klubem w sierpniu ubiegłego roku.

22-letni Tomlinson jest wieloletnim fanem Rovers i przyczynił się do ogólnego zamieszania swoja decyzją o związaniu się umową z klubem. Jego debiut w rezerwach miał się odbyć we wrześniu.

Jego występ został jednak przełożony po tym, jak Louis nabawił się kontuzji podczas meczu charytatywnego w Glasgow. 22-latek zderzył się wtedy z napastnikiem Aston Villi, Gabrielem Agbonlahorem, co przyczyniło się do kuśtykania i wymiotów młodego wykonawcy.

- Z niecierpliwością czekamy na debiut Louisa w Rovers i wiem, że on również nie może się doczekać tego wydarzenia. Ma bardzo napięty terminarz i musieliśmy się bardzo postarać, by znaleźć odpowiednią datę na jego występ. Louis od zawsze kibicuje Rovers i przychodzi na nasze spotkania, kiedy tylko może. Byłoby fantastycznie, gdyby założył koszulkę klubu i zadebiutował w jego barwach – powiedział szef Rovers Gavin Baldwin

Należy się spodziewać dużej frekwencji na spotkaniu rezerw. Na widowni pojawić się może bowiem wiele osób nazywanych „Directionerami”, którzy gorąco pragną zobaczyć swojego bohatera w akcji.

Z kolei Tomlinson z pewnością liczy na więcej szczęścia niż w ostatnim spotkaniu, w którym kilka minut po swoim wejściu musiał opuścić boisko z powodu starcia z Agbonlahorem.ŹRÓDŁO
Independent
TAGI: Louis Tomlinson Doncaster Rovers FC One Direction Anglia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.4591 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.