Pellegrini o Macie: Takie transfery powinny być zakazane

5 lat temu
Manuel Pellegrini

Wczorajszy transfer Juana Maty, jak się okazuje, wywołał poruszenie nie tylko u szkoleniowca Arsenalu Arsène'a Wengera, ale także u Manuela Pellegriniego.

Trener Manchesteru City, przy okazji transferu Hiszpana, postanowił wyrazić swoje zdanie na temat transakcji dokonywanych w zimowym oknie transferowym pomiędzy klubami tej samej ligi, walczącymi o mistrzowski tytuł. 

Należy zaznaczyć, że celem Pellegriniego nie było zaatakowanie Manchesteru United, gdyż Chillijczyk przyznał, iż rozumie, że "Czerwone Diabły" w obliczu nie najlepszych wyników potrzebowały poważnego wzmocnienia. 

- Osobiście nie zgadzam się, że gracz w tym okresie sezonu może przejść z jednego zespołu do drugiego, występującego w tej samej lidze, tym bardziej jeśli obie drużyny walczą o tytuł - rozpoczął opiekun City.

- Nie patrzę na to, że Chelsea rozegrała już w lidze swoje spotkania z Manchesterem. Martwi mnie po prostu fakt, że wykupując ważnych piłkarzy z drużyny największych rywali o tytule mogą zdecydować pieniadzę - kontynuował.

- To powinno być zabronione, ale niestety takie są przepisy i w tej sprawie nie mam nic więcej do powiedzenia. Mogę tylko powiedzieć, że nie podobają mi się takie transfery, nawet jeśli Chelsea była gotowa sprzedać swojego piłkarza - zakończył Pellegrini. ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Manuel Pellegrini Anglia Juan Manuel Mata García
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0135 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.