Oficjalnie: Mata podpisał

5 lat temu
Mata i Moyes | Fot. Manchester United FC

Juan Mata zjawił się dzisiaj na obiektach Manchesteru United, aby przejść testy medyczne, po których złożył podpis pod umową.

Manchester United przy tej okazji potwierdził dokładną kwotę transakcji - 37,1 miliona funtów, które zostaną przelane na konto Chelsea FC.
 
- Jestem zaszczycony, że dołączam do United. Spędziłem szczęśliwe lata w Chelsea, ale przyszedł czas na nowe wyzwanie. United to idealne miejsce dla mnie. Czuję się podekscytowany szansą bycia cześcią następnej fazy w klubowej historii. Chelsea to klub z najwyższej półki i mam tam wielu przyjaciół, ale nie można odrzucić szansy dołączenia do Manchesteru United. Nie mogę doczekać się, kiedy będę mógł pomóc menadżerowi w zespole, który odniesie sukcesy w następnych latach - powiedział 25-letni pomocnik reprezentacji Hiszpanii.
 
- Juan jest jednym z najlepszych rozgrywających w światowej piłce. To czysta przyjemność, że udało się zapewnić jego podpis. Był kluczowy w ostatnich sukcesach Chelsea - zaliczył 28 asyst i 32 bramki w dwóch ostatnich sezonach Premier League. Zaimponował mi, jak bardzo zaangażował się w pomysł bycia częścią Manchesteru United. Wiem, że nasi kibice doceniają Juana od jakiegoś czasu - zawsze grał dobrze przeciwko nam. Wiem też, że będą zaszczyceni jego widokiem w czerwonej koszulce United, począwszy od wtorku - menadżer "Czerwonych Diabłów" David Moyes tak skomentował swój pierwszy zimowy nabytek.
 


ŹRÓDŁO
Manchester United FC
TAGI: Juan Manuel Mata García Manchester United FC Chelsea FC Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0144 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.