Koniec zakupów WHU

5 lat temu
Allardyce skończył zimowe zakupy | fot. Uefa

Menedżer West Ham United Sam Allardyce stwierdził, że nie planuje więcej wzmocnień po zakupie Włochów Antonio Nocerino i Marco Borriello.

Pomocnik AC Milan Nocerino i napastnik AS Roma Borriello obaj dołączyli do klubu na zasadzie wypożyczenia. Allardyce powiedział, że to koniec jego transferowych działań podczas zimowego okienka transferowego: - Nie planuję być teraz zbyt zajęty. Te dwa nabytki sprawiają, że w składzie znajduje się maksymalna liczba 25 zawodników, dlatego nie kupimy nikogo więcej.

Szkoleniowiec wypowiedział się na temat swoich nowych podopiecznych: - Antonio jest podekscytowany na samą myśl gry w Premier League. Jest zdeterminowany, by znaleźć się w składzie Włoch na Mistrzostwa Świata. To uniwersalny i doświadczony zawodnik, który może grać w wielu strefach boiska. Antonio posiada inteligencję niezbędną do gry w tej lidze.

Allardyce określił też, kiedy zawodnicy pojawią się na boisku: - Antonio może zostać wybrany do gry w najbliższym terminie, natomiast Marco potrzebuje trochę czasu, ponieważ nie występował w żadnym spotkaniu od sześciu tygodni.

Menedżer West Hamu uważa, że sprawy mają się coraz lepiej w kwestii kontuzji, gdyż kilku zawodników w końcu wraca do treningu przy Chadwell Heath: - Do gry wrócili nasi zawodnicy defensywni, w tym Winston Reid. Mamy nadzieję, że w tym roku urazy będą omijały nasz zespół szerokim łukiem, by udało nam się zakończyć sezon na dobrej pozycji.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Marco Borriello Antonio Nocerino West Ham United Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.2462 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.