Wymiana na linii Liverpool - Napoli?

5 lat temu
Daniel Agger opuści Liverpool po niemal ośmiu latach?

Jak informuje The Independent, jeszcze dzisiaj Daniel Agger może uzyskać pozwolenie na transfer do Napoli, klubu prowadzonego przez jego byłego menedżera, Rafę Beniteza.

W przeciwnym kierunku miałby się natomiast udać Gökhan İnler, pomocnik klubu z Neapolu i reprezentant Szwajcarii. 
 
Agger w tym sezonie nie należy do najważniejszych zawodników w układance menedżera Liverpoolu, Brendana Rodgersa. Znacznie lepszą pozycję w klubie z Merseyside mają Martin Skrtel i Mamadou Sakho. Mimo to Rodgers do tej pory nie był skłonny pozwolić Duńczykowi na odejście, jednak włączenie w transakcję Gökhana İnlera może zmienić punkt widzenia Rodgersa.
 
Liverpool ma bowiem spory problem z obsadą środka pola, szczególnie w obliczu kontuzji, która na najbliższe dwa miesiące wyłącza z gry Lucasa Leivę (więcej TUTAJ). 
 
İnler jest w tym sezonie podstawowym zawodnikiem Napoli. W 25 występach we wszystkich rozgrywkach udało mu się dwukrotnie pokonać bramkarzy rywali, a także zanotować dwie asysty. Benitez ceni go nie tylko za umiejętnośc rozgrywania, ale i za twardą i bezkompromisową grę w destrukcji. Włoskie media twierdzą, że tylko pozwolenie na transfer Aggera mógłby skłonić Beniteza do pozbycia się 29-letniego Szwajcara na rzecz Liverpoolu.


ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Daniel Munthe Agger Gökhan İnler Liverpool FC SSC Napoli Anglia Włochy Dania Szwajcaria
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.