Kroos: Wszystko jest możliwe

5 lat temu
Przyszłość Kroosa, w świetle informacji o jego transferze, wciąż jest niepewna.

Pomocnik Bayernu Monachium, Toni Kroos, nie wyklucza żadnego rozwiązania w sprawie swojej przyszłości.

- Nie jestem w stanie niczego wykluczyć - przyznał Niemiec w wypowiedzi dla Sky Sports. Te słowa mogą tylko rozniecić spekulacje dotyczące ewentualnego transferu oraz przyszłości 24-latka w Moniachium.
 
W ostatnim czasie Kroos odrzucił propozycję nowego kontraktu, oferowaną przez mistrzów Niemiec. Nie wydaje się pewne, aby pomocnik w najbliższym czasie spieszył się do wznowienia negocjacji.
 
- Mam obecnie ważny kontrakt z Bayernem Monachium. Na ten moment brak planów do dalszych rozmów. Będę zatem mógł w pełni skupić się na drugiej połowie sezonu  - stwierdził piłkarz dyplomatycznie.
 
- Gram dla topowego zespołu pod wodzą jednego z najlepszych trenerów. Jestem usatysfakcjonowany i kiedyś w przyszłości podejmę decyzję, co będzie dalej - dodał, wlewając tym samym nutkę nadziei w serca fanów drużyny ze stolicy Bawarii. Jednak nawet sam Guardiola nie jest pewny planów swojego podpiecznego.
 
- To ważny zawodnik, ale w piłce wszystko może pójść szybko. Dzisiaj tu, jutro tam - takimi słowami skomentował całą sytuację Hiszpan.
 
Kontrakt z Bayernem 41-krotnego reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu. Warto przypomnieć, że w ostatnich dniach nie brakowało plotek wiążących Kroosa z przeprowadzką do Manchesteru United.
 
Te zostały wywołane obecnością menedżera "Czerwonych Diabłów", Davida Moyesa, podczas ostatniego meczu ligowego Bayernu. Szkot miał obserwować m.in. Kroosa, którym jest rzekomo zainteresowany. (Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: http://transfery.info/62289,moyes-obserwowal-kroosa)


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Toni Kroos Bayern Monachium Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0135 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.