Oficjalnie: Silvestre bez klubu

5 lat temu
Silvestre

Mikaël Silvestre rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Portland Timbers. Pierwotnie zawodnik miał występować w barwach amerykańskiego klubu jeszcze przez rok.

Przygoda Francuza z drużyną z Portland trwała zaledwie rok, bowiem trafił on do drużyny podczas zeszłorocznego zimowego okienka transferowego.

- Chcielibyśmy ogromnie podziękować Mikaëlowi za wsparcie, jakiego udzielił nam przez ten rok. Ponadto, życzymy mu jak największych sukcesów w piłkarskiej przyszłości – zakomunikował Gavin Wilkinson, dyrektor techniczny drużyny.

Drugiego maja 36-letni piłkarz doznał kontuzji kolana, która wykluczyła go z dalszych rozgrywek.

- Moja rodzina i ja będziemy wspaniale wspominać czas w Oregonie. Bardzo cieszę się, że chociaż przez chwilę mogłem być częścią tego fantastycznego zespołu – oznajmił Silvestre.

- Drużyna z Portland ma chyba najwspanialszy i najbardziej oddany fanklub, jaki do tej pory widziałem. Chciałbym podziękować za jego ogromne wsparcie. Natomiast kolegom z zespołu chciałbym życzyć jak największych sukcesów piłkarskich – dodał obrońca.

Jako gracz drużyny z Oregonu spędził na boisku 633 minuty.

Silvestre jest wychowankiem Stade Rennais FC. Później występował w takich klubach jak Inter Mediolan, Manchester United FC, czy Arsenal FC.ŹRÓDŁO
Portland Timbers
TAGI: Oficjalnie Mikaël Silvestre Portland Timbers Stany Zjednoczone Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0193 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.