Oficjalnie: Guilavogui w Saint-Étienne

5 lat temu
Joshua Guilavogui | Fot. AS Saint-Étienne

Półroczne wypożyczenie 23-letniego Josuhy Guilavoguiego to spore wzmocnienie środka pola dla "Zielonych" w walce o europejskie puchary.

Guilavogui był pierwszym na liście życzeń menadżera Saint-Étienne Christopha Galtiera. O możliwym wypożyczeniu defensywnego pomocnika z Atletico do jego macierzystego mówiono od początku trwającego okna transferowego, ale dopiero ostatniego dnia udało się ten transfer sfinalizować. 
 
23-letni zawodnik w "Les Verts" będzie występować do końca obecnego sezonu, nie zawarto jednak umowy o możliwym wykupie piłkarza. Guilavogui od początku stycznia wyrażał chęć odejścia na wypożyczenie do innego klubu, gdyż nie poradził sobie z konkurecją na jego pozycji w hiszpańskim Atletico. 
 
- Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do Saint-Étienne. Od mojego odejścia klub zrobił widoczny progres. Chciałbym również bardzo podziękowąć Christophowi Galtierowi, który był bardzo zdeterminowany, by sciągnąć mnie z powrotem na Stade Geoffrey Guichard  Cieszę, że znowu będę mógł występować w tym klubie, bo jest on dla mnie bardzo ważny. Wierzę, że pomogę drużynie w walce o europejskie puchary - takiej wypowiedzi udzielił zawodnik dla klubowej strony.
 
Młody Francuz jest wychowankiem "Les Verts". W tym klubie w 2010 roku zadebiutował w Ligue 1. Grając w Saint-Étienne otrzymał również powołanie do kadry narodowej Francji i wypromował się do Atletico, do którego to odszedł w czerwcu 2013 roku za 10 mln euro. 


ŹRÓDŁO
AS Saint-Étienne
TAGI: Josuha Guilavogui AS Saint-Étienne Oficjalnie Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.