Mourinho: Niektóre kluby nie traktują poważnie Financial Fair Play

5 lat temu
Jose Mourinho

Jose Mourinho oskarżył część klubów o nie przestrzeganie zasad Finansowego Fair Play, a także skomentował swoje zimowe transfery i brak nowego napastnika.

- Niektóre kluby traktują Financial Fair Play faktycznie fair, natomiast są takie, które twierdzą, że Financial Fair Play to okazja do krętactwa - twierdzi menedżer londyńskiej Chelsea.
 
Chelsea tej zimy sprowadziła zawodników za łączną kwotę nie przekraczającą 45 milionów funtów, sprzedając Juana Matę i Kevina De Bruyne za 55 milionów. Można się domyślać, że Mourinho największe zarzuty kieruje pod adresem Manchesteru City, który w ubiegłym roku zanotował rekordową stratę - 150 milionów funtów. 
 
- Mimo tego, co robią inne kluby i jak podchodzą do przepisów, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że od pierwszego dnia presezonu przed następnymi rozgrywkami Chelsea będzie głównym kandydatem do tytułu. O obecnych rozgrywkach nie mogę tego powiedzieć.
 
- Wiem, czego chcemy latem. Nie będziemy robić niczego na hurra. To nie nasz styl działania. Zawodnicy, których podpisy uzyskaliśmy teraz to właściwe inwestycje w naszą przyszłość - Matić, Salah, czy Zouma, młody dzieciak z wielką przyszłością. Z kupnem napastnika czekamy do lata, bo nie chcemy mieć kogoś "na teraz", kto da nam tuzin bramek, czy zapewni tuzin punktów. Chcemy wszystko poprowadzić właściwie, a nie było to możliwe w tym okienku.


ŹRÓDŁO
Guardian
TAGI: Jose Mourinho Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.