Oficjlanie: Nowi zawodnicy w Central Coast Mariners

5 lat temu
Kim Seung-yong |fot. Football Australia

Występująca w A-League drużyna Central Coast Mariners została wzmocniona dwójką piłkarzy: Australijczykiem Eddym Bosnarem i Koreańczykiem Kim Seung-yongiem.

Kim to 28-letni skrzydłowy, który ostatnie 2 sezony spędził w rodzimym Ulsan Hyundai, z którym w 2012 roku zdobył Azjatycką Ligę Mistrzów. Ma za sobą także występy w FC Seul, Gambie Osaka oraz Gwangju Sangmu. Grał także w młodzieżowych reprezentacjach Korei, jednak nigdy nie zagrał w kadrze "A".

- Kim Seung-yong to zawodnik z dużymi umiejętnościami i jest dobrze znany w Azji. Ma także doświadczenie w grze w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, a więc w rozgrywkach, w których będziemy startować w 2014 roku - powiedział Bruce Stalder, dyrektor Mariners.

Drugim zawodnikiem, który dołacza do Mariners jest doświadczony obrońca Eddy Bosnar. W ciągu swojej kariery grał w kilku krajach, między innymi Chinach, Austrii, Anglii, Chorwacji czy Holandii. Podobnie jak Kim, nie dostąpił zaszczytu zagrania w kadrze "A" swojej reprezentacji, grał jedynie w młodzieżowych sekcjach Australii.

Bosnar, który ma korzenie chorwackie, przez ostatnie dni trenował z zespołem Sydney FC i wszystko wskazywało na to, że właśnie z tym zespołem podpisze kontrakt. 33-letni obrońca zaskoczył jednak kibiców i związał się umową z Central Coast Mariners.

- To prawda, trenowałem z Sydney FC, ale to nie znaczyło, że muszę podpisać kontrakt z tą drużyną - powiedział Bosnar.ŹRÓDŁO
Central Coast Mariners
TAGI: Oficjalnie Central Coast Mariners Kim Seung-yong Eddy Bosnar Australia Korea Południowa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.