Neymar broni swojego ojca

5 lat temu
Neymar jr. | Fot. FC Barcelona

Neymar, który latem przeszedł do Barcelony, broni swojego ojca w związku ze sprawą otrzymania przez niego ogromnej kwoty za transferu zawodnika.

Według wcześniejszych doniesień ojciec zawodnika miał otrzymać aż 40 milionów euro za transfer syna do katalońskiego klubu. Neymar jr. na swoim oficjalnym koncie na Instagramie uderzyl w "fałszywych przyjaciół" i z góry przeprosił ojca za wyrażenie własnego zdania na temat całej sytuacji.

"Przepraszam cię ojcze, lecz teraz, po raz pierwszy nie mogę cię posłuchać, muszę powiedzieć, co myślę. Muszę podziękować ci za to, jak pomogłeś mi obrać karierę piłkarską. Dzięki tobie grałem w ukochanym zespole, Santosie, a teraz jestem w moim wymarzonym klubie, Barcelonie. Wiem, że wiele osób zaczyna coraz głośniej mówić coraz gorsze rzeczy na nasz temat, kwestionując to kim jesteśmy. Odkryłem również to, że mamy wokół siebie wielu fałszywych przyjaciół. Kiedy Thiago Silva powiedział, że oddałby za mnie życie na boisku, poczułem to samo, lecz teraz wiem, że jedyną osobą, za którą oddałbym życie jesteś ty. Proszę Ciebie teraz, wróc do Hiszpanii, tęsknie za tobą. Za kilka dni znowu gram, potrzebuje tutaj Ciebie. To tylko kwestia czasu, kiedy ludzie zrozumieją, że nie zrobiłeś nic złego. Robiłeś wszystko co słuszne dla naszego dobra. Na zawsze będziesz moim ojcem. Kocham cię, jesteśmy w tym razem" - napisał Neymar na swoim oficjalnym koncie.

 


ŹRÓDŁO
Neymar jr. Instagram
TAGI: Neymar FC Barcelona La Liga Hiszpania Santos FC Neymar sr. Brazylia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.