Terry - wielka kontraktowa niewiadoma

5 lat temu
John Terry

Chelsea wciąż nie zaoferowała 33-letniemu stoperowi Johnowi Terry'emu propozycji przedłużenia umowy, która kończy się w czerwcu.

Kapitan "The Blues" w tym sezonie, po powrocie menadżera Jose Mourinho, spisuje się znakomicie. Wystąpił we wszystkich 24 meczach Premier League, strzelił dwie bramki, prawie zawsze zbierał pozytywne recenzje za swoją grę. Nic dziwnego, Chelsea straciła zaledwie 20 bramek, najmniej z całej ligi. 
 
Trudno przypuszczać, żeby Terry żadnej oferty nie dostał, jednak najprawpodobniej będzie to tylko kontrakt do 30 czerwca 2015 roku z obniżką zarobków z poziomu obecnie inkasowanych 165 tysięcy funtów tygodniowo.
 
Sam zawodnik chciałby lepszego zabezpieczenia przyszłości - przynajmniej opcji automatycznego przedłużenia umowy w przypadku spełnienia określonych w niej warunków. Jeśli oferta nie będzie wystarczająco korzystna, wówczas były reprezentant Anglii ma rozważyć transfer zagraniczny.
 
Warto przypomnieć, że późne przedłużanie umów ze swoimi legendami nie jest w Chelsea nowością. Frank Lampard parafował dokument dopiero w maju, na miesiąc przed końcem umowy (więcej: www.transfery.info/57628,oficjalnie-nowa-umowa-lamparda). I też umowa obowiązuje tylko do końca bieżącego sezonu.


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: John Terry Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0056 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.