Conte na dłużej w Turynie?

5 lat temu

Trzecie "Scudetto" w drodze, toteż działacze włoskiego Juventusu mają nadzieję, że uda im się przekonać szkoleniowca zespołu, Antonio Conte, do przedłużenia umowy z turyńskim klubem.

Conte jest ojcem ostatnich dwóch mistrzostw Włoch zdobytych przez Juventus. Pod wodzą tego szkoleniowca piłkarze „Starej Damy” zdołali też dwukrotnie zwyciężyć w Superpucharze Włoch. Obecna forma zawodników klubu ze stolicy Piemontu również napawa optymizmem – po 22 kolejkach „Juve” zajmuje w Serie A pierwsze miejsce z dziewięcioma punktami przewagi nad drugą w tabeli Romą i pewnie zmierza po kolejny z rzędu tytuł mistrza Włoch.

Naturalnym jest więc, że działacze aktualnego mistrza Włoch dążą do przedłużenia kontraktu ze swoim szkoleniowcem. Według doniesień „La Gazzetta dello Sport” kilka klubów ze ścisłej czołówki europejskiej zagięło parol na usługi Antonio Conte. Władze „Bianconerich” czym prędzej powinny zatem rozpocząć negocjacje w sprawie nowego kontraktu dla byłego szkoleniowca Bari i Sieny.

Umowa 44-letniego Conte z Juventusem jest ważna do 2015 roku. Nowy kontrakt miałby obowiązywać do 2017 roku i wiązałby się z poszerzeniem jego kompetencji à propos transferów. Wczoraj pojawiły się informację, według których Conte chciałby dokonać w zespole rewolucji kadrowej, dzięki której Juventus miałby szansę na skuteczną walkę o europejskie trofea. ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Antonio Conte Juventus FC Włochy Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0173 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.