Van Gaal poprowadzi Tottenham?

4 lata temu
van Gaal spragniony trofeów i pracy klubowej

Według najświeższych doniesień, Tottenham rozważa zatrudnienie Louisa van Gaala, który miałby zastąpić Tima Sherwooda wraz z końcem sezonu.

Tottenham znajduje się obecnie na szóstej pozycji w angielskiej ekstraklasie. Sherwood doskonale wie, że jeśli chce utrzymać swoją posadę musi zakwalifikować się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Prezes zespołu z White Hart Lane – Daniel Levy przeprowadził latem gruntowne zmiany w klubie zwalniając m.in. Andre Villasa-Boasa. Nowym celem Tottenhamu jest zatrudnienie światowej klasy szkoleniowca, który zagwarantuje trofea swojej drużynie.

Najnowszym kandydatem do objęcia „Kogutów” jest ponoć Louis van Gaal, który znajduje się w stałym kontakcie z włodarzami Tottenhamu. Holender nie zgodził się na powierzenie funkcji latem, gdyż nie chciał łączyć nowej roli z byciem selekcjonerem reprezentacji swojego kraju.

Sytuacja ta ma ulec jednak zmianie, gdyż van Gaal potwierdził chęć porzucenia reprezentacji po Mistrzostwach Świata. Całą sytuację bacznie monitoruje Tottenham, który ma wystosować ofertę w odpowiednim momencie.

- Spójrzcie na moje CV. Wygrywałem trofea w każdym sezonie mojej klubowej kariery. Jestem zwycięzcą spragnionym tytułów. Mam dość prowadzenia kadry narodowej w której zawodników widuję osiem razy do roku. Nie czuje się dobrze w takiej roli. Po Mundialu chcę znów rozpocząć pracę z wielkim klubem, by zacząć wygrywać. W przeciwnym razie udam się na emeryturę – powiedział van Gaal.

ŹRÓDŁO
Express.co.uk
TAGI: Louis van Gaal Tottenham Hotspur FC Anglia Holandia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.