Moyes: Musimy wygrać wszystkie mecze

5 lat temu

Menadżer Manchesteru United David Moyes po remisie 2-2 z Fulham nie krył, że liczył na nieco lepszy sezon w wykonaniu jego zespołu.

- Nie spodziewałem się takiego sezonu. Wyglądało to przeciętnie do tej pory, ale dzisiaj było najgorzej, jak tylko mogło. Dominowaliśmy w meczu. Nie mam pojęcia, jak go nie wygraliśmy, ale to przecież bramki się liczą. Piłkę możesz mieć dokładnie tyle czasu, ile sobie życzysz. Powinniśmy po prostu strzelić więcej. Zawodnicy cierpią. Widzę to każdego dnia, że cierpią, ponieważ wyniki nie spełniają ich oczekiwań. Są naprawdę dobrymi profesjonalistami w sensie podejścia do pracy. To co widzę na treningach, sprawia, że wierzę w lepsze wyniki - powiedział Moyes.
 
Szkocki menadżer ustosunkował się również do krytykowanego stylu gry opartego na dośrodkowaniach. 
 
- To nie wyglądało cały czas tak samo. Jeśli spojrzycie na statystyki i pomyślicie o dośrodkowaniach, to powinniście pomyśleć też o wymienionych podaniach. Niektórzy ludzie powiedzą, że Manchester United powinien grać pełną szerokością boiska, to ma w genach. Ale byliśmy też przecież jakieś 150 razy w polu karnym przeciwnika. Fakt, że nie strzeliliśmy jest równie martwiący, jak to, że Fulham strzelił dwa gole, chociaż był w naszej osiemnastce mniej więcej cztery razy. Czy to kwestia braku koncentracji? Może. 
 
- Musimy wygrać wszystkie mecze. Odpowiem tak za każdym razem, gdy mnie zapytacie. Będę trzymał się tej wersji. Mamy dobry zespół.


ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: David Moyes Manchester United FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0182 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.