Oficjalnie: Wielki powrót Adriano

4 lata temu
Adriano

Niedawne zapowiedzi o wznowieniu kariery przez słynnego Brazylijczyka Adriano znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. 31-latek został zawodnikiem Clube Atlético Paranaense.

Adriano od grudnia trenował z trzecią drużyną minionego sezonu brazylijskiej ekstraklasy i zdaniem sztabu szkoleniowego doszedł do formy, która napawa optymizem. Piłkarz podpisał z nowym pracodawcą kontrakt ważny do końca sezonu, w ramach którego będzie zarabiał 30 tysięcy euro miesięcznie.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu parafowania umowy. Wykonałem kawał dobrej roboty, żeby wrócić do gry i czuję satysfakację, że mi się udało - powiedział Adriano.

- Dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałem ze strony klubu. Bez niego nie znalazłbym się dziś w tym miejscu. Mam nadzieję, że uda mi się poprowadzić drużynę sukcesów, którymi będę mógł sie odpłacić za zaufanie - dodał.

48-krotny reprezentant kraju nie grał zawodowo w piłkę od momentu, gdy w 2012 roku rozwiązał kontrakt z Corinthians, chociaż tak naprawdę jego piłkarski upadek zaczął się dużo wcześniej, bo w 2006 roku.

Główną przyczyną załamania jego kariery były nasilające się problemy z nadwagą, które spowodowały, że jego wcześniejsze powroty do gry kończyły się fiaskiem, mimo że były chwile, gdy wydawało się, iż Brazylijczyk faktycznie może jeszcze wrócić do dawnej dyspozycji.

ŹRÓDŁO
Atlético PR
TAGI: Adriano Leite Ribeiro Clube Atlético Paranaense Brazylia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.