Oficjalnie: Wielki powrót Adriano

5 lat temu
Adriano

Niedawne zapowiedzi o wznowieniu kariery przez słynnego Brazylijczyka Adriano znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. 31-latek został zawodnikiem Clube Atlético Paranaense.

Adriano od grudnia trenował z trzecią drużyną minionego sezonu brazylijskiej ekstraklasy i zdaniem sztabu szkoleniowego doszedł do formy, która napawa optymizem. Piłkarz podpisał z nowym pracodawcą kontrakt ważny do końca sezonu, w ramach którego będzie zarabiał 30 tysięcy euro miesięcznie.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu parafowania umowy. Wykonałem kawał dobrej roboty, żeby wrócić do gry i czuję satysfakację, że mi się udało - powiedział Adriano.

- Dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałem ze strony klubu. Bez niego nie znalazłbym się dziś w tym miejscu. Mam nadzieję, że uda mi się poprowadzić drużynę sukcesów, którymi będę mógł sie odpłacić za zaufanie - dodał.

48-krotny reprezentant kraju nie grał zawodowo w piłkę od momentu, gdy w 2012 roku rozwiązał kontrakt z Corinthians, chociaż tak naprawdę jego piłkarski upadek zaczął się dużo wcześniej, bo w 2006 roku.

Główną przyczyną załamania jego kariery były nasilające się problemy z nadwagą, które spowodowały, że jego wcześniejsze powroty do gry kończyły się fiaskiem, mimo że były chwile, gdy wydawało się, iż Brazylijczyk faktycznie może jeszcze wrócić do dawnej dyspozycji.ŹRÓDŁO
Atlético PR
TAGI: Adriano Leite Ribeiro Clube Atlético Paranaense Brazylia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0159 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.